Fındık Kabuk Satışı, Kabuk Fiyatları

Fıstık Kabuğu Satışı, Ceviz, Badem, Fındık, Kayısı, Şeftali Kabukları Satışı

Katı yakıt ihtiyaçlarınızı karşılarken lütfen bizlerden bilgi alıp, hangi ürünün sizler için daha faydalı olabileceğini öğrenip, tasarruf konusunda bir adım öne geçebilirsiniz.

Üretilen şeftali ürünlerinin  meyve sularında kullanımı sonucu çekirdeği için kimya sanayiinde kabukları ise katı yakıt olarak kullanılmaktadır. Bir çok alanda ve besi çiftliklerinde, sanayi tesislerinde aktif katı yakıt olarak kullanılmaktadır. Şeftali çekirdeği kabuğu ürününü aktif olarak Erzincan, Kars, Artvin, Gaziantep, Adana, Malatya ve Adıyaman illerinde müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca Türkiye’de tüm illerine satışını gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimizi aktif olarak Muş, Adana, Elazığ, Gaziantep, Erzurum, Erzincan, Giresun, Fındık Kabuğu Satışı ve Bingöl illeri için öncelikli olarak temin etmekteyiz. Türkiye’nin tüm illerinde ceviz kabuğu satışı gerçekleştirmekteyiz.

Siparişleriniz ve ön bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz fındık kabuğu ürünü aktif olarak Adıyaman, Malatya, Tunceli, Siirt, Mardin, Şanlıurfa, Hatay, Batman illerinde değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Ayrıca Türkiye’nin tüm illerine fındık kabuğu göndermekteyiz. Detaylı bilgi için yukarıda belirtilen mail adresinden yada cep telefonu numarasından bizler ile iletişim kurabilirsiniz. Ön bilgi ve fiyat teklifi için her daim bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizin satışını aktif olarak Malatya, Elazığ, Maraş, Urfa, Antep, Adıyaman, Tunceli, Bingöl, Mardin illerinde gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’nin her yerine Badem Kabuğu satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

Dünyanın kayısı ihtiyacının yaklaşık olarak  %60’ını kapsayan Malatya ve Baskil kayısıları çekirdeklerinden ayrıştırılıp, fabrikada işlendikten sonra çekirdek kısmı ve kabuğu ayrılmaktadır. Çekirdek gıda ve sağlık alanlarında kullanılır iken, kayısı çekirdeği kabuğu katı yakıt olarak ve kozmetik, silah sanayii, metal sanayii ve kimya sektörlerinde aktif olarak Badem Kabuğu kullanılmaktadır.

Kayısı çekirdeği kabuğu ürünümüzü Kayseri, Düzce, İzmir, Antalya, Mersin, Van, Erzincan, Bingöl illerinde aktif olarak müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Türkiye içi tüm illere uygun fiyatlı olarak kayısı çekirdeği kabuğu sevkiyatı yapmaktayız.

Detaylı bilgi ve fiyatlar için bizler ile iletişime geçebilirsiniz

Kabuk Satışı yapan firmalar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir